Warning: fopen(/home/ambalajavm/domains/ambalajavm.com/public_html/system/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: Permission denied in /home/ambalajavm/domains/ambalajavm.com/public_html/system/library/log.php on line 6 Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

    Firmamız, müşterilerini alışveriş öncesinde, esnasında ve sonrasında memnun etmek için çalışmayı öncelikli hedefleri arasına koymakta ve bunu daimi kılmak için kendini sürekli yenileyerek yorulmadan çalışmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyet politikamız gereği müşterilerimizin tüm soru, sorunları ve yorumları bizim için oldukça önemli ve değerlidir. Hizmetlerimiz ile ilgili soru, öneri, şikâyet ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz. Tüm yorumlarınız değerlendirmeye alınarak en hızlı şekilde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi e-posta adresimize bildirebilirsiniz. Ayrıca gün içinde telefon ile de destek alabilirsiniz.
Müşteri Hizmetlerimize Pazar günleri hariç, Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma günleri 09:00 - 18.00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 09:00 - 12:00 saatleri arasında 0364. 234 0 234  veya  0532 139 15 08  numaralı telefon aracılığı ile ulaşabilirisiniz.